Џенифер Лопез Во Шанел Од Глава До Пети

Слични

Откријте ги природните масла кои најдобро делуваат на нашата коса

Откријте ги природните масла кои најдобро делуваат на нашата...

Како може вашата коса секогаш да мириса убаво?

Како може вашата коса секогаш да мириса убаво? Нема ништо...

3-те најчести грешки кои предизвикуваат брчки околу очите

3-те најчести грешки кои предизвикуваат брчки околу очите. Грешките што...

6 намирници кои ќе го забрзаат растот на косата

6 намирници кои ќе го забрзаат растот на косата. Секоја...

5 дневни навики за спречување на сува кожа

5 дневни навики за спречување на сува кожа. Ја подобруваме...

Сподели

Познатата дива Џенифер Лопез пееше на церемонијата на инаугурацијата на американскиот претседател Џо Бајден и потпретседателката Камала Харис. Џеј Ло изведе настап за паметење, а толку важен момент, што е можеби дури и круна на нејзината кариера, мораше да се зачини со скап стајлинг!

Џенифер се појави во облека што е сув луксуз! Таа го носеше дизајнот на модната куќа Шанел од најновата колекција на Карл Лагерфелс, од колекцијата есен / зима 2019 година.

Таа беше облечена комплетно во бело: широк панталони, бисерна кошула, твидско палто и ремен со препознатливото лого на Шанел . Покрај тоа, таа стајлингот дополнително го украси со гламурозен накит.

Jennifer Lopez 1

error: Content is protected !!