ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Еден хороскопски знак го очекуваат изненадувања овој месец

Еден хороскопски знак го очекуваат изненадувања овој месец.

Мај симболизира надеж, будење и нов почеток. Донесува потопли денови и подобро расположение, па овој месец нашите предизвици изгледаат помали, а нашата среќа станува поголема.

Астролозите истакнуваат дека еден хороскопски знак ќе има посебна наклонетост кон sвездите овој мај.

Стванува збор за Бик – знак чиј роденден е во мај, бидејќи Сонцето останува во нивниот знак до 20 мај.

Драги Бикови, многу сериозни, но позитивни промени и изненадувања во животот навистина ве очекуваат во мај. Многу убави работи што не очекувавте дека ќе се случат наскоро. И, ќе бидете изненадени од расплетот на настаните, а тоа ќе ве натера да блеснете со посебен сјај и да зрачите со прекрасна енергија до крајот на мај.

Ѕвездите навистина ќе бидат на ваша страна овој месец, затоа бидете отворени за нови работи, приватно и деловно.

Не плашете се од промените, бидејќи тоа ќе ви значи и ќе ви донесе голема мотивација да го постигнете она што го сакате.

Овие промени не само што ќе ве направат среќни, туку и луѓето околу вас.

Уживајте во добрите вибрации!

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!