ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Како се однесува вашиот хороскопски знак кога е пијан ?

Овој необичен хороскоп ќе ви открие како се однесуваат хороскопските знаци кога се пијани.

Овен

Овновите се познати по тоа што се пријателски настроени и сакаат да излегуваат и кога се пијани тие на забавата ќе одат од еден на друг за да проверат кој, како се забавува. Тие се подготвени да ве честат и пијалок се додека не се расположите и не се забавувате како нив.

Бик

За биковите се тврди дека се најверниот хороскопски знак и дека секогаш ќе бидат со вас без оглед на се. Биковите се одличен навигатор за забави. Бидете претпазливи со нив бидејќи кога бикот ќе се напие станува навистина тврдоглав. Од сите хороскопски знаци овој знак има најсилен темперамент и кога е во пијана состојба навистина е проблематичен.

Близнаци

Овој знак претставува двојност и доколку сакате да пиете со него навистина ќе ви бидне потребно време за да тој се опијани. Близнаците не толерираат неодлучни луѓе и ценат кога нешто се работи по план па дури и кога се пие по план. Бидете внимателни кога излегувате со овој хороскопски знак бидејќи неможат да останат на едно место подолго време.

Рак

Раковите се емотивни, можат да се расплачат кога нешто не оди во нивен прилог. Раковите преку емоција ќе ја покажат секоја дадена ситуација поради што и излегување и алкохолизирање со нив нема да биде секогаш идеално.

Лав

Лавот е најзборливиот хороскопски знак кога е пијан. Лавовите се иксрени и кога се пијани. Лавовите се однесуваат кралски дури и кога се пијани.

Девица

Девиците се добри партнери за дружба и излегување. Девиците се уредни и не поднесуваат ништо подолу од елитни места. Ако сте во потрага за екстравагантно излегување тогаш не барајте ништо подолу од девица.

Вага

Вагата е една од ретките хороскопски знаци кои навистина се добро друштво за излегување. Тие се типови кои сакаат често да излегуваат и да се забавуваат.

Шкорпија

Дајте и на шкорпијата шише текила и внимателно анализирајте како таа ќе се опушта. Шкорпиите ретко задржуваат ствари на себе што може да бидне и добра и лоша страна. Меѓутоа тие се луѓе кои ќе пијат со вас во секаква ситуација.

Стрелец

Бидете внимателни кога ќе се друите со стрелците бидејќи тие имаат долг јазик по природа. Затоа препорачливо е да внимавате што зборувате пред нив па дури и кога се пијани.

Јарец

Јарците се вистински камелеони кога станува збор за излегување и опуштање. Тие можат да пијат со секого и во секаква ситуација. Тие се верни пријатели и не се грижат за околината и што таа мисли за нив.

Водолија
Бидете претпазливи кога пиете со водолијата бидејќи во еден момент се може да биде сјајно во бар но во еден момент кога ќе ја изнервирате нема воопшто да биде пријатна ситуација. Луѓето во овој знак имаат променлив карактер.

Риби

Рибите прикажуваат најекстремни емоции што навистина ги прави да бидат интересни. Бидете претпазливи бидејќи промената на нивното расположение може да биде додатен удар и да ги исфрли од рамнотежа.

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!