ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

На нив не можете да им одолеете: Во овие 4 знака најлесно се вљубуваме!

На нив не можете да им одолеете: Во овие 4 знака најлесно се вљубуваме!

Овие луѓе едноставно пленат и најлесно се вљубуваме во нив. Толку се слатки што нема ни да забележите дека сте се вљубиле во нив. Погледнете ги четирите знаци кои најбрзо го освојуваат вашето срце.

Бик

Лојални, не играат игри и отворено ги покажуваат своите емоции. Најважно за нив е да најдат совршен партнер. Ако сте во врска со Бик, сметајте се за личност која има среќа во љубовта.

Рак

Подготвен е да ги игнорира своите желби и потреби само за да го задоволи партнерот. Секоја ваша желба е нивна заповед и тие се тука за вас и во добро и во зло. Ракот едноставно е сакан по својата жртва, додека не ви здодее таа голема посветеност.

Вага

За неа најважна е хармонија во врската. Лесно е да ги сакате бидејќи секогаш работат околу својот партнер, што им ласка на сите. Вагата е подготвена да направи секаква жртва за да ја сочува врската.

Риби 

Искрени, верни и посветени на својот партнер, а нивната најголема доблест е сочувството. Полни се со разбирање и многу често своите интереси ќе ги остават настрана поради своите партнери. Луѓето родени во овој знак покажуваат како всушност треба да изгледа љубовта.

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!