ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Најверните Мажи Се Родени Во Овие Хороскопски Знаци!

И додека на некои луѓе им се допаѓа флертувањето , некои хороскопски знаци се секогаш безрезервно верни на своите партнери.

Ова се четирите најверни хороскопски знаци, кои цврсто веруваат во идејата за моногамија и негуваат долги и стабилни врски, според астролозите:

Близнаци

Близнаците не се за заљубуваат лесно, но кога тоа ќе се случи, тогаш тие сакаат со целото свое срце. Кога се навистина се вљубени, забораваат на другите луѓе и страсно и посветено го сакаат својот партнер.

Love

Рак

Луѓето родени во овој знак имаат традиционално размислување и бараат безбедни и стабилни врски. Семејството игра важна улога во нивните животи и повеќе од сè што сакаат место што можат да го наречат дома.

Шкорпија

Скорпиите се страствени и интензивни луѓе. Ним им треба време да се отворат и да им ја покажат на другите луѓе нивната емотивна страна, но штом еднаш го сторат тоа, тогаш нема враќање назад.

Риба

Личностите родени во овој знак се чувствителни и емотивни суштества кои не сакаат да бидат во врска што не е моногамна. Кога се заљубени, тие вложуваат сè во таа личност и повеќе од сè сакаат сигурна и стабилна врска.

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!