ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

ОДЗЕМА ЗДИВ! Ријана Во Црвен Латекс И Тантела(ФОТО)

Денот на вљубените опасно се приближува, а популарната пејачка и дизајнерка Ријана ја претстави најновата колекција на секси долна облека создадена во рамките на нејзиниот бренд Savage X Fenty по повод тој празник.

Волшебната убавица уште еднаш застана пред објективот на фотоапаратот и сними малку декадентна рекламна кампања – позираше во огнен црвен латекс и долна облека од тантела, а заводливиот стајлинг го заврши со накит вреден два милиони долари.

Ланчиња, нараквици и прстени со рубини и накит совршено се „споија“ со колекцијата на Ријана, што веднаш ги воодушеви нејзините верни обожаватели.

„Вака изгледа вистинска божица на љубовта! Само што го спасивте пандемискиот ден на вљубените! “, Коментираат обожавателите.

Се чини дека познатата пејачка, по Божиќните празници, кои ги помина со своето момче, раперот A $ AP Rocky, во родниот Барбадос, повторно ја сфати својата работа сериозно.

“Никој од нас не може да знае какви ограничувања ќе ни донесе оваа 2021 година. Сепак, мојата креативност е исклучиво под моја контрола и сакам да ги подигнам мојата музика и брендови на друго повисоко ниво. ”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!