ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Овие 4 хороскопски знаци се убедливо најдобри љубовници!

Овие 4 хороскопски знаци се убедливо најдобри љубовници!

Доминираат четирите знаци на Зодијакот, кога се работи за заведување и секс!

Ако не сте сигурни дали личноста која ви се допаѓа е добра и во кревет, со себе носи добра енергија и вулкан од страст , проверете што вели хороскопот . Можеби тој/таа е еден од четирите хороскопски знаци кои се сметаат за најголеми љубовници досега . Креативни, страсни, посветени – во овие четири хороскопски знаци се раѓаат најдобрите љубовници .

Лав

– незаборавен вулкан на луксуз, раскош и страст.

Тој сè што прави го прави кралски ! Тој е таков како љубовник. Речиси никој не може да му пријде. Кога сака, го сака кралското, кога сака – сака да ја распука кожата, остава длабока трага во вашиот живот! Тој дава се сега и веднаш и не бара цена. Тој е џентлмен кој ги почитува туѓите потреби и желби , па во сексот ќе се потруди да ве задоволи максимално и да ги исполни сите ваши потреби и желби.

Шкорпија

– господар на страста и заведувањето.

Кога Шкорпија брза по плен, и нема рамен. Заведува со сите можни адути. Со изглед, изглед, остар потпорен парфем на кој паѓаат жените, бакнеж и допир во комбинација со поглед. Овој знак е создаден да заведува . Овие се често впечатливи типови. Тој е љубовник кој не сака форма, па од него можете да очекувате буквално се. Со него може дури и да сакате нешто што не ви се допаѓа! Тој нема граници во сексот , тој е лукав и ползи под неговата кожа. Истата посветеност ја бара од партнерот и не сака табуа .

Вага

– измамник или дипломат.

Во него живеат сто ликови. Но, тој не е дволичен. Едноставно е љубител на се и во зависност од тоа што во него буди партнерот. Но, СЕ што прави, го прави со стил ! Ако е мангуп, тој е мангуп со стил . Вагата си го бара своето „огледало“. Знае да ја „послуша“ партнерката, да и ги исполни сите желби, а притоа нема да изгуби ни милиметар од себе. Најважно за Вагата е да ја опушти партнерката и да ја направи среќна и задоволна, само тогаш тој е задоволен . Она што е исклучително важно за Вагите е бакнежот. Сè друго е магија, само треба да се препуштите.

Девица

– освојува со хумор и интелигенција.

Стерилен и програмиран господин е буквално жив оган ! Освојуваат со хумор и интелигенција . Внимателно го слушаат партнерот и се ставаат и обработуваат во својата „папка“ и точно знаат во моментот кога ќе го применат. Тие се непогрешливи кога е во прашање моментот. Тоа го остава партнерот без зборови! Сака и знае да угодува, верни се и студиозни, особено кога станува збор за секс . Сакаат да имаат секс во чиста и удобна околина.

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!