Овие 4 хороскопски знаци се убедливо најдобри љубовници!

Слични

Со што шармираат хороскопските знаци?

Со што шармираат хороскопските знаци? Некои припадници на Зодијакот имаат...

Овие хороскопски знаци ги чека љубовта за време на празниците

Овие хороскопски знаци ги чека љубовта за време на...

Овие се ментално најсилните знаци во Зодијакот

Овие се ментално најсилните знаци во Зодијакот. Секој хороскопски знак...

Сподели

Овие 4 хороскопски знаци се убедливо најдобри љубовници!

Доминираат четирите знаци на Зодијакот, кога се работи за заведување и секс!

Ако не сте сигурни дали личноста која ви се допаѓа е добра и во кревет, со себе носи добра енергија и вулкан од страст , проверете што вели хороскопот . Можеби тој/таа е еден од четирите хороскопски знаци кои се сметаат за најголеми љубовници досега . Креативни, страсни, посветени – во овие четири хороскопски знаци се раѓаат најдобрите љубовници .

Лав

– незаборавен вулкан на луксуз, раскош и страст.

Тој сè што прави го прави кралски ! Тој е таков како љубовник. Речиси никој не може да му пријде. Кога сака, го сака кралското, кога сака – сака да ја распука кожата, остава длабока трага во вашиот живот! Тој дава се сега и веднаш и не бара цена. Тој е џентлмен кој ги почитува туѓите потреби и желби , па во сексот ќе се потруди да ве задоволи максимално и да ги исполни сите ваши потреби и желби.

Шкорпија

– господар на страста и заведувањето.

Кога Шкорпија брза по плен, и нема рамен. Заведува со сите можни адути. Со изглед, изглед, остар потпорен парфем на кој паѓаат жените, бакнеж и допир во комбинација со поглед. Овој знак е создаден да заведува . Овие се често впечатливи типови. Тој е љубовник кој не сака форма, па од него можете да очекувате буквално се. Со него може дури и да сакате нешто што не ви се допаѓа! Тој нема граници во сексот , тој е лукав и ползи под неговата кожа. Истата посветеност ја бара од партнерот и не сака табуа .

Вага

– измамник или дипломат.

Во него живеат сто ликови. Но, тој не е дволичен. Едноставно е љубител на се и во зависност од тоа што во него буди партнерот. Но, СЕ што прави, го прави со стил ! Ако е мангуп, тој е мангуп со стил . Вагата си го бара своето „огледало“. Знае да ја „послуша“ партнерката, да и ги исполни сите желби, а притоа нема да изгуби ни милиметар од себе. Најважно за Вагата е да ја опушти партнерката и да ја направи среќна и задоволна, само тогаш тој е задоволен . Она што е исклучително важно за Вагите е бакнежот. Сè друго е магија, само треба да се препуштите.

Девица

– освојува со хумор и интелигенција.

Стерилен и програмиран господин е буквално жив оган ! Освојуваат со хумор и интелигенција . Внимателно го слушаат партнерот и се ставаат и обработуваат во својата „папка“ и точно знаат во моментот кога ќе го применат. Тие се непогрешливи кога е во прашање моментот. Тоа го остава партнерот без зборови! Сака и знае да угодува, верни се и студиозни, особено кога станува збор за секс . Сакаат да имаат секс во чиста и удобна околина.

error: Content is protected !!