ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Овие ТРИ квалитети ги поседуваат само најдобрите љубовници

Овие ТРИ квалитети ги поседуваат само најдобрите љубовници.

Ќе ви биде доволно да поминете само неколку часа со него.

Колку пати некој ве шармирал како личност, но многу брзо ве разочарал во кревет?

И, колку пати сте помислиле колку би било одлично ако можете однапред да процените што ве чека?

Потребни ви се само неколку часа во друштво за да ја снимите и процените ситуацијата, бидејќи овие три „ситници“ ги откриваат најдобрите љубовници.

Поседува убави манири

Ако тој секогаш ви ја отвора вратата пред да влезете некаде, го држи палтото, ве прашува како сте и како сте го поминале денот, очигледно сте во друштво на вистински џентлмен. И тоа е прилично голема гаранција дека во креветот ќе биде вистински џентлмен.

Не е нервозен и брзоплет

Ако единствена грижа му е да ве одведе во кревет, веројатно ќе го посака тоа што е можно поскоро, па ќе биде видливо нервозен и постојано ќе ве брза. Дечко кој трпеливо чека да му дадете зелено светло, кој навистина сака да ве запознае, најверојатно ќе биде трпелив и нежен љубовник и во кревет.

Често ве допира

Секако, во несексуална смисла. Имено, мажите кои се грижат исклучиво за секс, обично чекаат со допир додека не ја однесат жената во кревет. Внимателните љубовници го ценат допирот и надвор од спалната соба: тој ја допира вашата рака додека зборувате, ја зграпчува вашата половина додека одите покрај него, ја фаќа вашата рака додека ви објаснува нешто и слично – сите овие се знаци дека тој ќе биде внимателен и во кревет.

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!