Северина маѓепсува со ефикасен стајлинг за десетка (ФОТО)

Слични

Кога ќе се родиш на ист ден со големиот Моцарт!

Да, насловот кажува сè, за оние што веруваат во...

Откријте ги природните масла кои најдобро делуваат на нашата коса

Откријте ги природните масла кои најдобро делуваат на нашата...

Како може вашата коса секогаш да мириса убаво?

Како може вашата коса секогаш да мириса убаво? Нема ништо...

Сподели

Популарната пејачка Северина честопати воодушевува со интересни модни избори.

Којиќ се прошета по улиците на Загреб во супер-тренди издание кое не може да остане незабележано!

Кожната комбинација беше многу ефикасна за популарната пејачка, а аутфитот се состоеше од комплет јакна и панталони во неверојатна сина нијанса. Таа комбинираше прекрасна сина со зелена торба, но најголемо внимание, сепак, привлекоа чевлите!

Ова се чевли од брендот The Attico , зад кои стојат Џилда Амбросио и Џорџо Тордини. Моделот што таа го одбра е варијанта на блокови во боја , со метален финиш, а петицата не беше премногу висока.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Инаку деновиве за Северина се зборува дека е во врска со винарот Томислав Воштиќ.

Таа негира дека имала врска со виното на Томислав Воштиниќ.

– Невистина е дека таа се сели во имотот на своето ново момче, производител на вино, исто како што е невистина дека решила да поминува повеќе време во домот на избраниот Томислав Воштиниќ, но дека сепак ќе доаѓа повремено во Загреб . Не е точно дека винарот Томислав Воштиниќ е момче на Северина и дека таа ќе започне да живее со него.

Невистинити се и обвинувањата дека таа го поминала целото лето со своето ново момче

-Дека патувале заедно во текот на летото и дека биле видени на крстарење на Јадранот. Невистина е дека таа поминува многу време во Граберје Ивановачки, каде што Томислав има имот и винарија и дека ужива во природната средина, тишината и мирот, оддалеченоста од градот и гужвите, објави во име на Северина нејзината адвокатка Сања Турлаков.

error: Content is protected !!