ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Северина маѓепсува со ефикасен стајлинг за десетка (ФОТО)

Популарната пејачка Северина честопати воодушевува со интересни модни избори.

Којиќ се прошета по улиците на Загреб во супер-тренди издание кое не може да остане незабележано!

Кожната комбинација беше многу ефикасна за популарната пејачка, а аутфитот се состоеше од комплет јакна и панталони во неверојатна сина нијанса. Таа комбинираше прекрасна сина со зелена торба, но најголемо внимание, сепак, привлекоа чевлите!

Ова се чевли од брендот The Attico , зад кои стојат Џилда Амбросио и Џорџо Тордини. Моделот што таа го одбра е варијанта на блокови во боја , со метален финиш, а петицата не беше премногу висока.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Инаку деновиве за Северина се зборува дека е во врска со винарот Томислав Воштиќ.

Таа негира дека имала врска со виното на Томислав Воштиниќ.

– Невистина е дека таа се сели во имотот на своето ново момче, производител на вино, исто како што е невистина дека решила да поминува повеќе време во домот на избраниот Томислав Воштиниќ, но дека сепак ќе доаѓа повремено во Загреб . Не е точно дека винарот Томислав Воштиниќ е момче на Северина и дека таа ќе започне да живее со него.

Невистинити се и обвинувањата дека таа го поминала целото лето со своето ново момче

-Дека патувале заедно во текот на летото и дека биле видени на крстарење на Јадранот. Невистина е дека таа поминува многу време во Граберје Ивановачки, каде што Томислав има имот и винарија и дека ужива во природната средина, тишината и мирот, оддалеченоста од градот и гужвите, објави во име на Северина нејзината адвокатка Сања Турлаков.

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!