ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

СРОДНАТА ДУША ВЕ ОДБРАЛА УШТЕ ПРЕД ДА СЕ РОДИТЕ: После вашата средба, ништо нема да биде исто

После вашата средба, веќе ништо не е исто! Еве како да ја привлечете и препознаете вашата сродна душа.

Еден ден, уште пред да се родите, ја избравте својата сродна душа. Вашите души се поврзани во енергијата на космосот и веќе можете да го почувствувате тоа.

Тоа е личност на која не можете да и кажете сè што чувствувате, бидејќи времето на целиот свет е прекратко за вас.

Ова е личност која ви кажува секој ден колку сте важни за него / неа, но и за целиот свет.

Ќе ја препознаете по уникатното трепкање на нејзината душа, по најубавата насмевка и прегратка што ве штити и ве грее најмногу.

После вашата средба, веќе ништо не е исто!

Ништо повеќе не е црно или бело, но најубавите палети на бои, нијанси, најубавите звуци и најмудрите зборови оживуваат.

Ќе ја препознаете по уникатното трепкање на неговата душа, по вибрациите од кои вибрира целото тело, но и по шепотот на сопственото срце и интуицијата.

Сигурно се прашувате кога ќе се случи ова? Одговорот лежи во најмоќниот закон на Универзумот – Вие ја привлекувате и ја создавате својата реалност со своите мисли и верувања.

Сè што треба да направите е да се потсетите дека заслужувате апсолутна љубов, почит и нежност.

Потсетете се дека сте единствено и прекрасно суштество кое целосно заслужува да живее во љубов и да се развива уште повеќе заедно со неа.

Затоа, никогаш не се откажувајте од вистинската љубов, бидејќи таа постои. И ве чека. Таа чека да разбудите љубовта во себе за да ја привлечете и заедно да достигнете височини – до небото!

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!