ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Tag: Пијалоци

spot_imgspot_img

Овие пијалоци влијаат негативно врз имунитетот

Овие пијалоци влијаат негативно врз имунитетот Дали може да се разболите од пиењето? Истражувањата покажаа дека скоковите во внесувањето на шеќер го потиснуваат имунолошкиот систем...

Елиминирајте еден од нив: 5 пијалоци што го загрозуваат здравјето

Елиминирајте еден од нив: 5 пијалоци што го загрозуваат здравјето. Конзумирање на одредени пијалоци е директно поврзано со зголемен ризик од срцев удар. Срцев удар се...

3 пијалоци за регулирање на хормоните кај жените

3 пијалоци за регулирање на хормоните кај жените. Кога мислите на хормонално здравје , што прво ви паѓа на памет? Таблети? Не треба, бидејќи постојат...

6 Пијалоци За Забрзан Метаболизам

Следните природни и здрави пијалоци можат да помогнат во забрзување на метаболизмот! Нормалното функционирање на метаболичките процеси во организмот е важно за здравјето на целиот...

Stay in touch:

255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Newsletter

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_img
error: Content is protected !!