ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Tag: плачење

spot_imgspot_img

Зошто е добро да плачеме?

Зошто е добро да плачеме? Сигурно е дека сте забележале дека се чувствувате подобро после плачење, а во тоа е науката. Плачењето не само што може...

Како да смирите дете што плаче додека сте нервозни: Психотерапевт открива реченици што прават „чуда“

Како да смирите дете што плаче додека сте нервозни: Психотерапевт открива реченици што прават „чуда“. Однесувањето на детето зависи многу од тоа колку е задоволен...

Stay in touch:

255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Newsletter

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_img
error: Content is protected !!