ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Tag: Владета Јеротиќ

spot_imgspot_img

Владета Јеротиќ: Како сопругата и сопругот го уништуваат бракот

Владета Јеротиќ: Како сопругата и сопругот го уништуваат бракот. Владета Јеротиќ во книгата „Случајни мисли“ преку темата насловена „Како сопругата и сопругот го уништуваат бракот“...

Владета Јеротиќ објасни кратко и јасно: Дете е токму такво каков е вашиот брак!

Владета Јеротиќ објасни кратко и јасно: Дете е токму такво каков е вашиот брак! Зборовите на Владо Јеротиќ ќе ве натераат да размислите. Она што ќе...

Владета Јеротиќ: Постојат 7 типа на мажи и како тие гледаат на жени?

Владета Јеротиќ: Постојат 7 типа на мажи и како тие гледаат на жени? Набудувајќи со години (како психотерапевт) и испитувајќи се себеси, како мажот најчесто...

Stay in touch:

255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Newsletter

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_img
error: Content is protected !!