ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Убава како барбика, Наташа Беквалац поискрена од било кога (ФОТО)

Една од најстилизираните пејачки на нашата естрада е секако Наташа Беквалац. Таа е подготвена да преземе екстраваганција дури и во ревии од забавен карактер и да направи да изгледа елегантно и женствено.

Краток розов фустан, нежен горен дел и со огромна трепетлива сатенски карнер во средина, и розова капа со огромен раб? Која ѕвезда може да ни го донесе тоа?

bekvalac

Сепак, во емисијата „Шок-разговор“, Наташа реши да ја отвори душата и да признае што им пречи на многу жени – дека е и „ужасно несигурна и комплексна“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maja Maki Tomic (@majatom87)

Водителот, се разбира, не можеше да си дојде на себе „од чудо“, бидејќи навистина изгледаше како жива Барбика. Не чуди, бидејќи пејачката претходно пишуваше за тоа на својот профил на Инстаграм.

„Мојата омилена кукла. Барби… играв со неа како дете. Сакав да го живеам тој сон… Совршен розов живот… Кен и најмалку двајца скипери… Потоа пораснав и сфатив дека не е сè толку розово, но исто така и дека животот може да биде среќен. На крајот на краиштата, кога Барби се грижеше што мисли соседството за нејзиниот живот … Разбудете го детето во вас и живејте го посакуваниот живот. Барби “, напиша Наташа.

И покрај сите несигурности, таа е секогаш подготвена да излезе на сцената и да биде со својата публика. „Можеби заради овие несигурности го правам тоа“, објасни синоќа пејачот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!