Убава како барбика, Наташа Беквалац поискрена од било кога (ФОТО)

spot_img

Слични

ЛИМОН: Главниот сојузник на женската убавина

ЛИМОН: Главниот сојузник на женската убавина. Лимонот е една од...

Одри Хепберн – 8 тајни трикови за природна лепота

Одри Хепберн - 8 тајни трикови за природна лепота. Тајни...

Три масла за брзо добивање на бронзен тен: Подгответе се за сончање

Три масла за брзо добивање на бронзен тен: Подгответе...

Сподели

Една од најстилизираните пејачки на нашата естрада е секако Наташа Беквалац. Таа е подготвена да преземе екстраваганција дури и во ревии од забавен карактер и да направи да изгледа елегантно и женствено.

Краток розов фустан, нежен горен дел и со огромна трепетлива сатенски карнер во средина, и розова капа со огромен раб? Која ѕвезда може да ни го донесе тоа?

bekvalac

Сепак, во емисијата „Шок-разговор“, Наташа реши да ја отвори душата и да признае што им пречи на многу жени – дека е и „ужасно несигурна и комплексна“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maja Maki Tomic (@majatom87)

Водителот, се разбира, не можеше да си дојде на себе „од чудо“, бидејќи навистина изгледаше како жива Барбика. Не чуди, бидејќи пејачката претходно пишуваше за тоа на својот профил на Инстаграм.

„Мојата омилена кукла. Барби… играв со неа како дете. Сакав да го живеам тој сон… Совршен розов живот… Кен и најмалку двајца скипери… Потоа пораснав и сфатив дека не е сè толку розово, но исто така и дека животот може да биде среќен. На крајот на краиштата, кога Барби се грижеше што мисли соседството за нејзиниот живот … Разбудете го детето во вас и живејте го посакуваниот живот. Барби “, напиша Наташа.

И покрај сите несигурности, таа е секогаш подготвена да излезе на сцената и да биде со својата публика. „Можеби заради овие несигурности го правам тоа“, објасни синоќа пејачот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

error: Content is protected !!