Вака Изгледа НАЈСКАПИОТ КАРМИН НА СВЕТОТ!

Слични

Откријте ги природните масла кои најдобро делуваат на нашата коса

Откријте ги природните масла кои најдобро делуваат на нашата...

Како може вашата коса секогаш да мириса убаво?

Како може вашата коса секогаш да мириса убаво? Нема ништо...

3-те најчести грешки кои предизвикуваат брчки околу очите

3-те најчести грешки кои предизвикуваат брчки околу очите. Грешките што...

6 намирници кои ќе го забрзаат растот на косата

6 намирници кои ќе го забрзаат растот на косата. Секоја...

5 дневни навики за спречување на сува кожа

5 дневни навики за спречување на сува кожа. Ја подобруваме...

Сподели

Жените ги обожаваат кармин и тоа не е никаква тајна. Ретко кога ќе избегнат купување иако веќе ја имаат таа нијанса.

Цените на овој производ за убавина варираат, па можете да ги купите во опсег од неколку стотици денари, до неколку стотици евра.

Тоа е колку изнесува цената на карминот што доаѓа од светски позната куќа. Освен еден кармин, кој чини 14 милиони милиони долари.

Најскапиот кармин на светот доаѓа од куќата Х. Couture Beauty Diamond Lipstickи не е нешто што е најновото на пазарот.

Поради својата цена, тој не е достапен за секого, но веруваме дека ќе можете да преживеете без него во вашата колекција.

Доаѓа во пакет со луксузна маскара, а интересно е што на купувачите на овие производи им се гарантира доживотна достава.

Погледнете како изгледа:

error: Content is protected !!