Викторија Бекам Го Лајкна Жешкото Селфи на Бруклин со Топлес Вереницата Никола Пелц

Слични

Сподели

На Селфито на најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин, може да се види како се милува до неговата полугола вереница Никола Пелц во направено со интимно огледало во нивната бања.

Тој ја гушка својата топлес вереница, Никола Пелц – а снимката и се допадна на неговата мајка Викторија.

26-годишниот Никола, кој се наоѓа во состојба на соблекување, додека Бруклин посегнува наоколу и го користи својот телефон за да сними селфи во огледалото на бањата.

Стремежниот фотограф Бруклин напиша опис на фотографијата: „Мојата втора половина“.

Фановите се собраа на неговата страница за да ја коментираат сликата, и напишаа: „Хаха, неговата мајка и се допадна фотографијата! Незгодно“.

Друг коментираше: „Неговата мајка ја лајкна оваа слика“, додавајќи неколку емоџи очиња.

Бруклин и Никола се свршија минатата година, a девојката подоцна излезе во јавноста со своите среќни вести. Aмбициозниот фотограф вети дека ќе биде најдобaр сопруг и татко.

Оттогаш, беше објавено дека парот бара да купи имот во Лос Анџелес каде може да живееат заедно.

За нив се верува дека планираат да се венчаат оваа година, а мајката на Бруклин, Викторија, ќе ја дизајнира венчаницата на Никола.

Сепак, Викторија можеби има повеќе работа на нејзините раце, бидејќи извештаите сугерираат дека тие ќе се венчаат на две церемонии – една во Велика Британија и друга во САД родното место на Никола.

Погледнете го селфито подолу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @brooklynbeckham

error: Content is protected !!