ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Викторија Бекам Го Лајкна Жешкото Селфи на Бруклин со Топлес Вереницата Никола Пелц

На Селфито на најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин, може да се види како се милува до неговата полугола вереница Никола Пелц во направено со интимно огледало во нивната бања.

Тој ја гушка својата топлес вереница, Никола Пелц – а снимката и се допадна на неговата мајка Викторија.

26-годишниот Никола, кој се наоѓа во состојба на соблекување, додека Бруклин посегнува наоколу и го користи својот телефон за да сними селфи во огледалото на бањата.

Стремежниот фотограф Бруклин напиша опис на фотографијата: „Мојата втора половина“.

Фановите се собраа на неговата страница за да ја коментираат сликата, и напишаа: „Хаха, неговата мајка и се допадна фотографијата! Незгодно“.

Друг коментираше: „Неговата мајка ја лајкна оваа слика“, додавајќи неколку емоџи очиња.

Бруклин и Никола се свршија минатата година, a девојката подоцна излезе во јавноста со своите среќни вести. Aмбициозниот фотограф вети дека ќе биде најдобaр сопруг и татко.

Оттогаш, беше објавено дека парот бара да купи имот во Лос Анџелес каде може да живееат заедно.

За нив се верува дека планираат да се венчаат оваа година, а мајката на Бруклин, Викторија, ќе ја дизајнира венчаницата на Никола.

Сепак, Викторија можеби има повеќе работа на нејзините раце, бидејќи извештаите сугерираат дека тие ќе се венчаат на две церемонии – една во Велика Британија и друга во САД родното место на Никола.

Погледнете го селфито подолу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @brooklynbeckham

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!