ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Викторија Бекам со години носи само вакви фармерки

Додека целиот свет се сврти кон тренерки и хеланки за време на пандемијата, славниот дизајнер е уште поверен на тексас фармерки.

Викторија Бекам не подлегна на трендот на skinny панталони – со години носи модел на фармерки, за кој модните експерти велат дека доживува голем камбек оваа година!

Сопругата на фудбалерот Дејвид Бекам најмногу се појавува во јавноста во модел кој ја следи линијата на задникот и бутовите, а потоа малку се шири и ги украсува нивните трапезни нозе. Благодарение на тоа, дури и обичните тоалети на Викторија изгледаат многу шик и соодветни за деловна пригода, а таа честопати користи друг трик: секогаш избира модели кои имаат екстремно долги нозе – толку многу што ги покриваат чевлите, па не можете да видите како високи се потпетиците.

Viktorija-Bekam-stil-moda-farmerki

Viktorija-style

Викторија остана најстраствена обожавателка на фармерки за време на пандемијата, па затоа ја видовме во фармерки, додека другите светски sвезди обично позираа во спортска облека, дури и додека беше во карантин со семејството. Покрај тоа, не само за време на епидемијата!

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!