ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Во овој хороскопски знак се раѓаат најжестоките љубовници

Во овој хороскопски знак се раѓаат најжестоките љубовници

Хороскопските знаци имаат многу различен сензибилитет и карактер, па тоа се рефлектира и во креветот.

Додека некои шкорпии сакаат нежни допири и се самобендисани, други се многу отворени и им ставаат јасно до знаење на своите партнери што сакаат од нив, но тие се и таму за да ја задоволат другата страна.

Според основните карактеристики, шкорпијата е хороскопскиот знак кој е најдобар во кревет.

Огнената и развратна шкорпија има најсилно либидо во целиот Зодијак. Тешко е да се игнорира сексуалниот магнетизам на шкорпиите. Во кревет се покажуваат како совршени љубовници. Сакаат да се задоволуваат и себеси и својот партнер, но честопати сексот е сè што им треба од партнерот, па по сексот, кога шкорпијата ќе се олади, партнерите можат да се чувствуваат искористени.

Знакот на шкорпија во астрологијата, со текот на времето, стана синоним за добар секс. Скорпиите сакаат да дизајнираат специјални кореографии. Со нив, едноставно сè мора да биде над просекот. Не е тешко да се откријат нивните ерогени зони бидејќи тие се наоѓаат, речиси, низ целото тело.

Latest

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Newsletter

spot_img

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_imgspot_img

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници кои го олеснуваат животот и особено работата. Бизнис трансофмацијата се забрза, предизвикувајќи големи промени во...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и седумкратниот освојувач на најголемата титула во бодибилдинг, Мистер Олимпија. Сепак, дали знаевте дека Арнолд Шварценегер стана...

ИСКРЕНО СО: Симона Николова – за дискриминацијата, менталитетот и патот до успехот за кој сонува и го остварува

FLIP: Како си?! Симона Н.: Здраво пред сè. Јас сум одлично, благодарам. Чест ми е и задоволство што повторно одговарам на ваши прашања. Не ѝ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!