Започна Снимањето На Специјалното Издание на “FRIENDS“

Слични

,,Жените и фотографијата” – Изложба која мора да ја посетите

Во чест на меѓународниот ден на жената, 8-ми Март,...

Најубавите цитати на влијателни жени низ историјата

Најубавите цитати на влијателни жени низ историјата. Сетете се на...

Сексот и градот доаѓа во декември! Погледнете ја најавата

Сексот и градот доаѓа во декември! Погледнете ја најавата HBO...

Автопортретот на Фрида Кало е продаден за 35 милиони долари

Автопортретот на Фрида Кало е продаден за 35 милиони...

Сподели

Конечно започна снимањето на специјалниот “Friends” , што го очекувавме минатата година , така барем вели Lisa Kudrou.

Таа беше гостин на подкастот на актерот Роб Лоу, каде рече дека веќе има снимено неколку сцени за време на пред-продукција, додека снимањето започнува во рана пролет.

Засега сè уште нема детали за тоа кога специјалното ќе се појави на HBO Max, бидејќи снимањето неколку пати се одложуваше поради пандемијата.

Сите актери се враќаат на специјалот -Џенифер Анистон, Метју Пери, Лиза Кудроу, Мет Лебланк, Кортни Кокс и Дејвид Швимер.

Деталите за заплетот се уште не се познати, а името на специјалОТ не е познато. Единствено е сигурно дека ќе се снима во истото студио каде е снимен оригиналот, но дали ќе се повлечеме во познатиот стан на Моника е прашање. Да се потсетиме, последната епизода од смешната серија, која денес ја гледаат третата генерација на гладни, заврши со празен стан. Иако се снимаше од 1994 до 2004 година, оваа серија е сепак една од најгледаните на Нетфликс.

error: Content is protected !!