Tag: Ирина Шајк

Смела или смешна комбинација на Ирина Шајк? (фото)

Комбинацијата на облека на Ирина Шајк е мета на...

Ирина Шајк ги засени минувачите во Њујорк со стајлингот

Руската манекенка и светскиот супермодел Ирина Шајк (34) беше...

Популарно

Сочна торта со круша, неодолива за празниците (РЕЦЕПТ)

Сочна торта со круша, неодолива за празниците (РЕЦЕПТ). Правете торти...

5 совети на готвачи со Мишелин ѕвезда за новогодишната вечера

5 совети на готвачи со Мишелин ѕвезда за новогодишната...

Откријте ги природните масла кои најдобро делуваат на нашата коса

Откријте ги природните масла кои најдобро делуваат на нашата...

Како може да знаете дека навистина е крај меѓу вас и дека треба да раскинете?

Како може да знаете дека навистина е крај меѓу...

6 совети како да станете утрински тип (дури и во зима)

6 совети како да станете утрински тип (дури и...
error: Content is protected !!