ОБИЧНИ ЛУЃЕ:

Шампионот Емил Цветанов – ни ја најавува наjголемата XCO MTB UCI 1 велосипедска трка во Македонија

Низ годините во Куманово преку основоположникот на велосипедизмот Емил...

Tag: маж

spot_imgspot_img

7 работи кои треба да ги заборави жена која е во брак

7 работи кои треба да ги заборави жена која е во брак. Истото важи и за мажите Речиси секоја жена сонува за совршен брак и семејство. За...

Како може да опстане врската или бракот?

Како може да опстане врската или бракот? Како да одржите врска или брак во кој/а кавгите се секојдневни, станале мачни и преовладува љубомората? И зошто,...

Зрелиот маж никогаш не го прави ова

Зрелиот маж никогаш не го прави ова Многу врски завршуваат поради разликите во зрелоста. Едниот партнер планира за иднината, а другиот е повеќе загрижен за...

Жени, отворете ги очите! Три сурови вистини за мажите

Жени, отворете ги очите! Три сурови вистини за мажите. Разберете една едноставна работа. Ако му се допаднавте мажот, тој ќе ви го покаже тоа. И...

Како да имате успешна врска со маж кој има ниска самодоверба?

Како да имате успешна врска со маж кој има ниска самодоверба? Иако за повеќето мажи и жени е сосема нормално да се справат со несигурност,...

Не забавувај се со оној кој те прави несреќна

Не забавувај се со оној кој те прави несреќна. Мојата постара сестра се забавуваше со еден дечко. Тој ме натера да мислам на љубов за...

Пет типа жени од кои мажите бегаат

Пет типа жени од кои мажите бегаат Не се само жените оние кои ги избираат своите партнери и ги бараат нивните мани.    И мажите...

Што е посебно кај жена која мажот ја сака цел живот?

Што е посебно кај жена која мажот ја сака цел живот? Познатиот руски писател, Лав Толстој, објасни каква моќ имаат и што е посебно кај...

Stay in touch:

255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Newsletter

Don't miss

10 години ALLWeb – во ново руво и нови искуства на дигиталната сцена

Изминативе години покажаа дека технологијата и дигитализацијата се сојузници...

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: УПОРНИОТ АВСТРИСКИ МУСКУЛЕСТ ЧОВЕК КОЈ СТАНА СИНОНИМ ЗА АМЕРИКАНСКИОТ СОН

Сите го знаеме како Терминаторот, гувернерот на Калифорнија и...

Уметничкиот центар ПОЛИФОНИЈА со несекојдневна програма во рамки на Скопско Лето.

21ви Јули со почеток во 21 часот "Македонски шлагери, стари...
spot_img
error: Content is protected !!