Tag: Пита

Хармоника пита со тиквички

Хармоника пита со тиквички. Ја подготвивме за вечера, а идејата...

Пита со боровинки и кисело млеко

Кој еднаш ќе ја проба оваа пита секогаш ќе...

Популарно

Шејк за слабеење наменет специјално за жени. Ги намалува килограмите и е одличен за диета

Шејк за слабеење наменет специјално за жени. Ги намалува...

Што, всушност, e Големата сфинга? Каква приказна се крие зад древниот египетски споменик?

Што, всушност, e Големата сфинга? Каква приказна се крие...

Пилешко со компир. Прелив од два тајни зачина кој има посебен вкус

Пилешко со компир. Прелив од два тајни зачина кој...
error: Content is protected !!